Wbrew obiegowym opiniom hipnoza nie jest stanem utraty świadomości, zaśnięcia, braku kontroli nad sobą.

Wręcz przeciwnie to stan hiperświadomości, w którym czujemy, „widzimy” i doświadczamy więcej. Dzięki głębokiemu odprężeniu ciała i umysłu sięgamy do, na co dzień niedostępnych, pokładów cudownych możliwości naszego umysłu i pamięci, również połączenia z wyższą świadomością. Dzięki temu możemy w niezwykle skuteczny i bezpieczny sposób odkryć przyczyny nurtujących nas problemów, odnaleźć źródła i powody występujących dolegliwości, zrozumieć lepiej sytuacje życiowe, których doświadczamy, znaleźć odpowiedzi na ważne dla nas pytania.

Hipnoza jest przyjemnym stanem relaksu, w którym skłonienie osoby hipnotyzowanej do zachowań niezgodnych z jej charakterem, moralnością, poglądami, świadomymi i nieświadomymi dążeniami, jest niemożliwe.

Możliwe jest natomiast wzmocnienie własnych postanowień, mechanizmów rozwoju osobistego – poprawienie koncentracji, przyspieszenie nauki, usuwanie blokad rozwojowych, zwiększenie umiejętności komunikacyjnych, zmienia przekonań związanych z prowadzeniem biznesu oraz wiele innych.

Klasycznym obszarem zastosowań hipnozy jest pokonywanie zaburzeń psychosomatycznych, uwalnianie się od uzależnień (palenie tytoniu, podjadanie, alkoholizm, obgryzanie paznokci itd.), wychodzenie z depresji i fobii, usuwanie nieśmiałości oraz braku motywacji.

Zapraszamy na sesje hipnozy, odbywające się zawsze w komfortowych warunkach, przy zachowaniu najwyższych standardów profesjonalnych i etycznych. Istnieje możliwość umówienia nieodpłatnej sesji próbnej hipnozy.


Aby umówić się na sesję hipnozy skontaktuj się z nami:

email: bartosz.grucza@sanmarga.pl
tel. 602 218 686